Enkel voor ondernemers  

SHOP OVERZICHT

Help ons in de zoektocht naar een nieuwe Würth Shop locatie!

Selectiecriteria Würth Shop

  • Verkoop vloeroppervlakte: 400/500 m², minimale plafondhoogte: 3.50m
  • A-locaties langs doorgaande wegen richting het centrum en/of bedrijventerreinen
  • 5 - 15 parkeerplaatsen

Wij zoeken in de volgende regio’s:

  • Genk/Diepenbeek
  • Wauthier Braine
  • Diest
  • Brussel
  • Strépy
  • Groot Bijgaarden
  • Vilvoorde
  • Overijse
  • Deinze
  • Ghislenghien
  • Aalst
  • Brugge
  • Lier
  • Oostende
  • Asse
  • La Louvière
  • rand rond Brussel
  • Herstal

Voor meer informatie, ideeën en de voorwaarden kun je contact opnemen met:
Pascal Gevaert

Tel. +32 496 584 338
Pascal.Gevaert@wurth.be
Shop AdresContact 
AalterMiddelweg 174a
9880 Aalter
+32 9 285 78.22
aalter@wurth.be

AlleurAvenue du Progrès 5
4432 Alleur
+32 4 239 06 40
alleur@wurth.be

AnderlechtBollinckxstraat 207
1070 Anderlecht
+32 2 355 02 86
anderlecht@wurth.be

AntwerpenToekomstlaan 1
2170 Antwerpen
+32 3 325 11 25
antwerpen@wurth.be

BoortmeerbeekLeuvensesteenweg 74 B
3190 Boortmeerbeek
+32 15 20 19 75
boortmeerbeek@wurth.be

BruggeMonnikenwerve 100
8000 Brugge
+32 50 31 97 07
brugge@wurth.be

BrusselLeuvensesteenweg 50
1932 Sint-Stevens-Woluwe
+32 2 725 21 39
woluwe@wurth.be

CuesmesRue des Sandrinettes 41
7033 Cuesmes
+32 65 36 49 54
cuesmes@wurth.be

DoornikRue de Maire 15
7503 Doornik
+32 69 66 71 89
tournai@wurth.be

GembloersChaussée de Tirlemont 68 B
5030 Gembloers
+32 81 201 260
gembloux@wurth.be

GentAfrikalaan 200
9000 Gent
+32 9 251 75 02
gent@wurth.be

GosseliesAvenue des Etats-Unis 9
6041 Gosselies
+32 71 37 40 46
gosselies@wurth.be

HerenthoutAtealaan 37c
2270 Herenthout
+32 14 58 09 93
herenthout@wurth.be

HuyQuai d’Arona 18a
4500 Huy
+32 85 35 79 99
huy@wurth.be

Hosingen25 Z.A.E.R. op der Hei
L-9809 Hosingen
+352 26 90 35 61
hosingen@wurth.lu

HouthalenGrote Baan 12
3530 Houthalen
+32 11 60 49 00
houthalen@wurth.be

Ieper
Oostkaai 23A/25
8900 Ieper
+32 57 85 89 97
ieper@wurth.be

KuurneBrugsesteenweg 21
8520 Kuurne
+32 56 37 04 52
kuurne@wurth.be

Luxemburg36, Route de Longwy
L-8080 Bertrange
00352/29 55 32
luxembourg@wurth.lu

MoeskroenBoulevard des Alliés 276a
7700 Moeskroen
+32 56 95 89 21
mouscron@wurth.be

NaninneChe de Marche 856
5100 Naninne
+32 81 20 12 58
naninne@wurth.be

NijvelRue de L’industrie 1
1400 Nijvel
+32 23 31 23 93
nivelles@wurth.be
RoeselareBrugsesteenweg 561
8800 Roeselare
+32 51 25 32 78
roeselare@wurth.be

Sint-NiklaasGentse Baan 57
9100 Sint-Niklaas
+32 3 766 80 71
sint-niklaas@wurth.be

St-Stevens-WoluweLeuvensesteenweg 50
1932 St-Stevens-Woluwe
+32 2 725 21 39
woluwe@wurth.be

ThimisterRue Abot 11
4890 Thimister
+32 87 55 84 50
thimister@wurth.be

TurnhoutEverdongenlaan 29
2300 Turnhout
+32 14 44 55 00
turnhout@wurth.be

WaverAvenue Mercator 3B
1300 Waver
+32 10 24 89 55
wavre@wurth.be

WillebroekHoeikensstraat 5 - unit 14
2830 Willebroek
+32 3 800 55 52
willebroek@wurth.be

WinkseleBrusselsesteenweg 21
3020 Winksele
+32 16 22 69 07
winksele@wurth.be

Download hier ons shop overzicht.